در مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر جمالی ، از بروزترین تجهیزات دندانپزشکی استفاده می شود. رعایت اصول استریلیزاسیون از ضرورت درمان بیماران می باشد که در این مرکز بصورت ویژه مورد توجه قرار گرفته است. بیماران با آرامش و اطمینان کامل می توانند درمانهای خود را انجام دهند.

 

ر مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر جمالی ، از بروزترین تجهیزات دندانپزشکی استفاده می شود. رعایت اصول استریلیزاسیون از ضرورت درمان بیماران می باشد که در این مرکز بصورت ویژه مورد توجه قرار گرفته است. بیماران با آرامش و اطمینان کامل می توانند درمانهای خود را انجام دهند.

2 دیدگاه

 • نویسنده

  ایمپلنت دندانی چیست ؟

  اگر شما یک یا چند دندان را از دست داده باشید و یا کاملاً بدون دندان باشید می توانید به منظور جایگزینی دندانهای ازدست رفته از ایمپلنت استفاده نمایید.ایمپلنت دندانی بخشی است که به عنوان ریشه دندان در داخل استخوان فک قرار گرفته و تاج دندان روی آن قرار می گیرد. از مزایای ایمپلنت این است که نیازی به تراشیدن دندانهای مجاور ندارد و در نتیجه هیچگونه آسیبی به سایردندانها وارد نمی شود. ایمپلنت به عنوان بهترین راه حل برای جایگزینی دندانهای از دست رفته شناخته شده است، چرا که ظاهری طبیعی دارد و با دندانهای طبیعی افراد هیچگونه تفاوتی ندارد. بیمار در هنگام صحبت کردن و غذا خوردن کاملاً احساس آسایش می کند.

  جنس ایمپلنت چیست؟ اجزا تشکیل دهنده آن چیست؟

  جنس ایمپلنت معمولاً از فلزات مختلف و یا سرامیک هایی با ساختار مشابه استخوان است که با بافتهای بدن سازگاز هستند. در حال حاضر جنس ایمپلنت از فلز تیتانیوم است.ایمپلنت های دندانی از دو جزءاصلی تشکیل شده اند: فیکسچر و اباتمنت.
  فیکسچر ایمپلمت داخل استخوان قرار دارد و قسمت اباتمنت ایمپلنت روی آن قرار می گیرد و نهایتا روکش چین